Lasīšanai: 1 minūte

Vai ģimenes ārstam ir pieejama informācija par pacienta radiniekiem

J
jautā:
14. martā, 2024
Katrina

Labdien! Vai ģimenes ārstam ir pieejama informācija par pacienta radiniekiem, piemēram, par to, vai pacientam vispār ir radinieki?

A
atbild:
12. aprīlī, 2024

Nacionālais veselības dienests norāda, ka ārstam informācija par pacienta radiniekiem ir pieejama gadījumā, ja pacients šādu informāciju ir norādījis E-veselības sistēmā. Pieslēdzoties eveseliba.gov.lv, iedzīvotāji attiecīgo informāciju var norādīt kontaktpersonu sadaļā.