Lasīšanai: 1 minūte

Kas ir būves ģeometriskie dati

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
06. maijā, 2022
Alfrēds

Kas ir būves ģeometriskie dati (.dxf datnes)? Vai ir pieejams piemērs, pēc kā izgatavot dokumentu? Paldies!

A
atbild:
25. maijā, 2022
Valsts zemes dienests
Hardijs Lāns, vecākais sabiedrisko attiecību speciālists

Lasītājā minētajā vektordatu formātā (.dxf), pasūtot būvju kadastrālo uzmērīšanu, var iesniegt vairākus dokumentus, piemēram, ģenerālplānu, stāva plāna ar pievienotu telpu grupu lietošanas veidu eksplikāciju vai būves garengriezuma un šķērsgriezuma plānu.

Lai noskaidrotu, kādi ir nosacījumi būvniecības ieceres dokumentācijas sagatavošanā, aicinām vērsties pašvaldības būvvaldē vai pie personām, kuru kompetencē ir izgatavot būvniecības ieceres dokumentāciju.