Lasīšanai: 1 minūte

Dienasnaudas apmērs komandējumam uz Bermudu

J
jautā:
17. aprīlī, 2018
Sandra

Cik liela dienas nauda ir jāmaksā komandējumā uz Hamiltonu (Bermudā)?

A
atbild:
10. maijā, 2018
Finanšu ministrija
Lelde Grīnvalde, Komunikācijas departamenta direktora vietniece

Ņemot vērā to, ka Hamiltona (Bermudā) ir britu aizjūras teritorija, tad arī dienas nauda komandējumam uz Hamiltonu ir jāmaksā saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 969 "Kārtība, kādā atlīdzināmi ar komandējumiem saistītie izdevumi" 1. pielikuma 47. punktu.

Tas ir kā komandējums uz Lielbritāniju, kam noteikta dienas nauda 63 Anglijas mārciņu apmērā.