Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kā saņemt e-parakstu ārzemēs

J
jautā:
16. oktobrī, 2016
Krista

Kā saņemt e-parakstu, ja esmu ārzemēs, bet ir nepieciešamība parakstīt dokumentus?

A
atbild:
17. oktobrī, 2016
Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs
Vineta Sprugaine, Mārketinga daļas vadītāja

Iedzīvotājiem visvienkāršākais būs pieteikties un saņemt ar e-parakstu aprīkotu eID karti. To var izdarīt LR vēstniecībās.

Otrs variants ir virtuālais e-paraksts, taču pilnībā attālināti to varēs saņemt tikai SEB bankas klienti, kā arī iedzīvotāji, kuriem ir pieejams LMT autentifikācijas rīks – Mobilais kods.