Lasīšanai: 1 minūte

Izmaiņas veidlapās

J
jautā:
02. jūnijā, 2010
dzidra Zelezneva
Izdevniecība "Tapals" drukā veidlapas. Gribētos zināt, vai tuvākajā laikā nedraud izmaiņas veidlapās "Darba aizsardzības instruktāža darba vietā" un "Ugunsdrošības instruktāža". Mums jādrukā žurnāls, kurā jābūt MK noteikumu numuram, un kolēģi saka, ka dzirdējuši par izmaiņām. Ar cieņu veidlapu menedžere Dzidra Zelezneva.
A
atbild:
15. jūnijā, 2010
Iekšlietu ministrija
Mareks Matisons, vecākais referents
Ja uzņēmums interesējošo jautājumu nosūtīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam uz e-pastu dzintars.umulis@vugd.gov.lv, šis speciālists visprecīzāk sniegs atbildi uz šo jautājumu.