Lasīšanai: 1 minūte

Kā un kur var uzzināt mirušā radinieka dzimšanas datus

J
jautā:
15. martā, 2024
Inga

Kā un kur var uzzināt mirušā radinieka dzimšanas datus, ja ir zināms vārds, uzvārds un miršanas datums (ir miršanas apliecība)?

A
atbild:
22. martā, 2024

Jums ir tiesības vērsties ar iesniegumu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē. Iesniegumā jānorāda svarīgs pamatojums tam, kādēļ pieprasāt informāciju par konkrēto personu un kādā apjomā.

Tāpat, izmantojot e-pakalpojumu portālā Latvija.lv, tā lietotājam ir iespēja jebkurā laikā apskatīt aktuālo un vēsturisko informāciju Fizisko personu reģistrā par sevi, savu nepilngadīgo bērnu līdz 18 gadu vecumam vai aizbildnībā vai aizgādnībā esošu personu, ja ziņas par to ir aktualizētas Fizisko personu reģistrā.