Lasīšanai: 1 minūte

Kā sniegt konsultācijas skaistumkopšanas jomā

J
jautā:
11. janvārī, 2024
Samanta

Labdien! Vai pastāv regulējums, ja vēlos sniegt konsultācijas skaistumkopšanas jomā? Proti, klātienē un tiešsaistē organizēt tikšanos un sniegt padomus cilvēkiem, kuri nesen ir apguvuši skaistumkopšanas kursus, taču vēlas saņemt papildu informāciju. Vai šādu darbību var apzīmēt kā meistarklasi/profesionālās pilnveides nodarbību?

A
atbild:
12. janvārī, 2024
Inese Helmane
LV portāls

Veselības inspekcija, kas veic skaistumkopšanas nozares pakalpojumu sniedzēju uzraudzību, lai tiktu ievērotas normatīvajos aktos noteiktās higiēnas prasības, informē, ka šāda regulējuma nav. Jautājumu iesakām uzdot profesionālajām organizācijām, proti, Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijai, kā arī Latvijas Estētiskās medicīnas asociācijai, kā tās ieteiktu rīkoties personai, kura vēlas sniegt komercpakalpojumu – skaistumkopšanas kursu beidzēju konsultēšanu.