Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Kā vienoties ar banku par parāda dzēšanu

J
jautā:
01. janvārī, 2024
Janis

Jautājums par kredītsaistībām. Pārbaudot savus datus Latvijas Bankas Kredītu reģistrā, es atklāju, ka aptuveni  pirms 15 gadiem es biju “Citadele” bankas klients, un man ir bijusi kredītkarte ar 100 eiro. Un tagad es bankai esmu parādā šos 100 eiro. No reģistrā norādītās informācijas es saprotu, ka parāds ir nodots trešajai personai vai kādai parādu piedziņas firmai. Kādas man ir iespējas vienoties tieši ar šo banku, kurai es esmu parādā 100 eiro, nevis ar parādu piedziņas firmu? Par šo parādu ar mani neviena parādu piedziņas firma nav sazinājusies.

A
atbild:
03. janvārī, 2024

Lai noskaidrotu, kāds ir parāda rašanās tiesiskais pamats un vai parādu ir iespējams dzēst, jums būtu jāsazinās ar AS “Citadele banka”. Ar sev noderīgu informāciju varat iepazīties LV portāla publicētajā e-konsultācijā “Parādu ārpustiesas atgūšanas process”.