Lasīšanai: 1 minūte

Ar ko sākt darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanu

J
jautā:
17. oktobrī, 2023
Artūrs

Vēlos veidot darbā iekārtošanas firmu, proti, meklēt latviešus, kuri vēlētos strādāt Nīderlandes loģistikas firmās. Kādā veidā darbā iekārtošanas aģentūru iespējams atvērt Latvijā un pie kāda nozares jurista man jāvēršas, lai saņemtu detalizētu informāciju saistībā ar šiem jautājumiem?

A
atbild:
20. oktobrī, 2023

Sākumā ir nepieciešams reģistrēt komercdarbību, pēc tam jāsaņem attiecīgā licence darbā iekārtošanas pakalpojumu sniegšanai. Būtu ieteicams saņemt konsultāciju Nodarbinātības valsts aģentūrā. Vairāk informācijas varat iegūt šeit.

Atbilstošu speciālistu varat sameklēt advokatūras mājaslapā, iegūtos datus filtrējot pēc specializācijas (piemēram, komerctiesības, darba tiesības).