Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Meliorācijas sistēmas ekspluatācija

J
jautā:
16. oktobrī, 2023
Ruta

Labdien! Ķekavas novadā ir iznīcināta meliorācijas sistēmas daļa, aizberot meliorācijas grāvja daļu un akas, līdz ar to mūsu māju pagrabos ūdens līmenis ir cēlies pat par 0,7 m. Pagrabos ir elektrība, un ir apdraudēta cilvēku dzīvība. Kā mēs, māju īpašnieki, varam atrisināt šo problēmu? Paldies!

A
atbild:
23. oktobrī, 2023
Ķekavas novada pašvaldība
Sigita Varika, Īpašumu pārvaldes galvenais vides pārvaldnieks

Lai sniegtu atbildi, pašvaldībai nepieciešama papildu informācija: īpašuma adrese, vieta, kur tieši ir iznīcināta meliorācijas sistēmas daļa. Par meliorācijas sistēmas ekspluatāciju ir atbildīgi tās īpašnieki, tāpēc, nezinot adresi, nav iespējams neko komentēt vai konkrēti atbildēt.