Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Kultūra

Rīgas dome ir tiesīga lemt par pieminekļa nosaukuma maiņu

J
jautā:
01. aprīlī, 2022
Olegs

Vai Rīgas dome ir tiesīga pārdēvēt pieminekli Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem par Padomju un vācu nacistiskās okupācijas upuru memoriālu?

A
atbild:
14. aprīlī, 2022
Rīgas dome
Pilsētas attīstības departaments

Rīgas dome ir tiesīga lemt par pieminekļa nosaukuma maiņu pēc Rīgas domes Pieminekļu padomes atzinuma saņemšanas. Pieminekļu padomes atzinumam ir rekomendējošs raksturs.