Lasīšanai: 1 minūte

Darbnespējas lapas apmaksa pēc uzteikuma

J
jautā:
11. aprīlī, 2024
Inese

Labdien! Šobrīd atrodos uz slimības lapas jeb B lapas. Vēlos iet prom no darba. Vai, uzrakstot atlūgumu, man nākamās 30 dienas arī tiks apmaksātas kā slimības lapa?

A
atbild:
16. aprīlī, 2024
Zaida Kalniņa
LV portāls

Uzteikumu darbinieks ir tiesīgs iesniegt jebkurā laikā. Vairāk informācijas var atrast skaidrojumā Kā pareizi uzrakstīt un iesniegt atlūgumu.

Slimības lapu B pēc darba attiecību pārtraukšanas apmaksā 30 kalendārās dienas, kas seko darba attiecību pārtraukšanas datumam. Vairāk informācijas var atrast skaidrojumā Darbanespējas lapas B apmaksa.