Lasīšanai: 1 minūte

Kā uzzināt, vai ir celta prasība tiesā

J
jautā:
24. oktobrī, 2023
Lauris

Labdien! Sieva, iespējams, ir iesniegusi prasību tiesā, bet pats īsti pat nezinu, kādu. Kur man vērsties, lai to noskaidrotu? Mana deklarētā dzīvesvieta ir turpat, kur sievai, bet pašreiz dzīvoju citur. Ja tagad tiesa sūtīs kādu vēstuli, tad es to nesaņemšu.

A
atbild:
07. novembrī, 2023

LV portāla publicētajā rakstā “Kā uzzināt par ierosinātajiem tiesas procesiem” varat atrast informāciju par savu jautājumu.

Tāpat jūs varat uzzināt par visiem tiesas procesiem, kuros esat iesaistīts kā dalībnieks, autorizējoties portālā elieta.lv ar e-parakstu vai arī portālā manastiesas.lv, kur ir iespēja autorizēties arī ar internetbanka starpniecību.

Ja konkrētās lietas ietvaros jūs vēlaties saņemt korespondenci uz citu adresi (savu faktisko dzīvesvietu), tad jūs tiesai varat norādīt faktiskās dzīvesvietas adresi.