Lasīšanai: 1 minūte

Juridiskā palīdzība mobinga lietās

J
jautā:
10. augustā, 2021
Māra

Vai Latvijā ir juristi, kas varētu sniegt konsultācijas par mobinga un bosinga tēmu pirms vēršanās tiesā?

A
atbild:
13. augustā, 2021

LV portālā ir publicēts skaidrojums par mobingu, kurā sniegti arī pieredzējušu zvērinātu advokātu komentāri. Skaidrojums ir pieejams šeit. Tāpat noteiktās situācijas valsts nodrošina bezmaksas juridisko palīdzību, vairāk par to var uzzināt šeit.