Nr. 11633

Krimināllikuma 262. pantu grozījumi nav skāruši

 
Jautā: Aleksis Bogacev | 17.03.2017

Labdien! Nekur nevaru atrast un izlasīt KL 262.p. 4.d. Vai tās ir jaunas, nesen pieņemtas - 3. un 4. daļa? Ludzu palīdziet! Paldies!

Atbilde sniegta: 20.03.2017.
Linda Balode
LV portāls

Visus spēkā esošos likumus var meklēt tīmekļa vietnē www.likumi.lv. Lai pārliecinātos, ka likums ir stājies spēkā, var ielūkoties tiesību akta pasē. Tā pie jebkura likuma atrodas augšā labajā pusē.

Krimināllikumā nesen tika veikti grozījumi, taču tie nav skāruši likuma 262. pantu. Šī panta 3. un 4. daļa ir šāda:

(3) Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts vidēja smaguma miesas bojājums, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz septiņiem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(4) Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz desmit gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv