Piesakies bezmaksas juridiskajai konsultācijai!

LV portāls12.03.2018

Visu nedēļu, no 12. līdz 16. martam, iedzīvotājiem ir iespēja saņemt advokātu bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā!

Šāda iniciatīva notiek jau devīto gadu pēc kārtas, un tā ir iespēja saņemt advokātu juridisko palīdzību tiem iedzīvotājiem, kuriem līdz šim tāda nav bijusi samaksas vai citu ierobežojumu dēļ.

Bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 100 zvērināti advokāti un viņu palīgi. Visvairāk tie būs pieejami Rīgā, taču bezmaksas konsultācijas būs nodrošinātas arī citās pilsētās, piemēram, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Smiltenē, Jēkabpilī un citviet. Saraksts ar Advokatūras dienu konsultāciju sniedzējiem publicēts Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas mājaslapā, kur iedzīvotāji aicināti arī pieteikties.

Šogad īpaša uzmanība veltīta cietušo tiesību skaidrošanai, bet būs iespējams saņemt konsultācijas arī citās jomās, piemēram, īres un mājokļa tiesību, apsaimniekošanas jautājumos, ģimenes, mantojuma tiesību, parādsaistību, darba tiesisko attiecību un citos jautājumos, atbilstoši advokāta specializācijai.

Šogad iedzīvotājiem iespējams izmantot meklētāju Latvijas Zvērinātu advokātu padomes mājaslapā, izvēloties advokātu, kurš konsultē par nepieciešamo tēmu sev tuvākajā pilsētā.

Advokatūras dienas Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija 2010. gadā iedibināja ar mērķi popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju – darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai praktisku palīdzību pēc labākās sirdsapziņas likumiem.

Vairāk informācijas var atrast arī LV portāla ziņā.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv