Uzņēmumu reģistram jauna mājaslapa

LV portāls01.02.2018

Šodien sāk darboties jaunā Uzņēmumu reģistra mājaslapa. Līdzšinējo nomaina jauna dizaina un uzlabota satura mājaslapa, kas ir veidota, ņemot vērā mūsdienu tendences tīmekļvietņu izstrādē.

Jaunā dizaina mājaslapa tagad ir ērti lietojama no viedierīcēm, mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem, kā arī pieejama svešvalodās un personām ar redzes traucējumiem. Papildus klienti mājaslapā var izmantot plaša spektra meklētāju un statistiku savām vajadzībām.

Tīmekļvietne veidota, balstoties uz klientu biznesa vajadzībām, ir ērta, vienkārša savā dizainā, sasaistīta ar sociālajām platformām.

Jauno Uzņēmumu reģistra mājaslapas dizainu atklātā konkursā izstrādāja sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CUBE Systems", savukārt programmēšanu un tehnisko uzturēšanu veica SIA "SOAAR".

Uzņēmumu reģistrs informē, ka sākumā tīmekļvietne darbosies testa režīmā. Tāpat UR ir atvērts viedokļiem, aicinot iedzīvotājus izteikt savu vērtējumu par jauno mājaslapu, kā arī iesūtīt priekšlikumus tās uzlabošanai, sūtot ziņu uz e-pastu info@ur.gov.lv.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv