Valdības namā iededz Ziemassvētku egli

LV portāls19.12.2017

Šodien Ministru prezidents Māris Kučinskis un ministri iededza valdības nama galveno Ziemassvētku egli.

Ministru kabineta svinīgās Ziemassvētku egles atklāšana ir tradīcija, ko ministri piekopj jau vairākus gadus. Katru reizi uzmanība tiek pievērsta arī kādai īpašai tematikai. 

Šogad Ministru kabineta egles rotāšanai izvēlēta izglītības tēma, ņemot vērā, ka tā ir viena no šīs valdības prioritātēm. Tādēļ arī turpat 1. stāva vestibilā "pop-up" izstādē būs iespēja apskatīt Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma audzēkņu skates darbus. 

"Ziemassvētku gaidīšana un eglītes atklāšana vienmēr ir bijis priecīgs notikums. Šoreiz īpašu šīs eglītes iedegšanas pasākumu padara fakts, ka tās rotājumi ir gatavoti pašu rokām, un to izdarījuši mūsu jaunie talanti," uzsver Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Ziemassvētku noskaņu radīja arī Rīgas Doma kora skolēnu priekšnesumi. 

Savukārt pie Saeimas nama ceturtdien, 21. decembrī, darbosies Ziemassvētku radošā darbnīca, kurā ikviens varēs apgleznot piparkūkas un veidot kartītes, ko pievienot sarūpētajām dāvanām. Tas būs kā noslēgums tradīcijai, kad Saeimas deputāti un darbinieki gada izskaņā piedalās labdarības akcijā. Šoreiz sagādātas Ziemassvētku dāvanas bērniem, kuri ārstējas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv