Sākusies Labo darbu nedēļa

LV portāls16.10.2017

No šodienas līdz svētdienai, 22. oktobrim, norisināsies labdarības fonda „Palīdzēsim.lv” rīkotā Labo darbu nedēļa.

Labo darbu nedēļa ir laiks, kad iedzīvotāji tiek aicināti sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai, kā arī vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā. Visvairāk uzmanības tiek pievērsts darbiem, kam nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Palīdzība var būt jebkas – izpalīdzēšana pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, daudzdzīvokļu piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem un citi darbi.

Iespēja piedalīties akcijā ir arī kolektīviem un privātpersonām, kas sniedz kādu bezmaksas pakalpojumu, piemēram, friziera vai manikīra pakalpojumus. Kā norāda akcijas organizētāju pārstāve Elīna Meinarte, aizvien aktīvāk akcijā iesaistās arī ārzemju latvieši, lai izjustu piederību Latvijai un veicinātu latviskumu trimdā.

Šogad Labo darbu nedēļa ir veltīta Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai dāvinātu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.

Piedalīties akcijā var, apmeklējot mājaslapu www.labodarbunedela.palidzesim.lvv, kur iespējams atzīmēt savu plānoto vai paveikto labo darbu vai atsaukties kādam lūgumam palīdzēt.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv