Atvērta pieteikšanās konkursam „Ideju kauss 2017”

LV portāls29.08.2017

No šodienas atvērta pieteikšanās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) inovatīvo biznesa ideju konkursam „Ideju kauss 2017”. Savas biznesa idejas varēs pieteikt dalībnieki, sākot no 17 gadu vecuma.

"Ideju kauss 2017" ir iespēja topošajiem uzņēmējiem iziet profesionālas apmācības pieredzējušu uzņēmēju vadībā, gūt vērtīgus kontaktus sava biznesa tālākai attīstībai un noslēgumā sacensties par naudas balvām, lai iegūtu pirmo kapitālu idejas realizācijai. Konkursam aicināti pieteikties gan skolēni, kas apguvuši biznesa prasmes, gan arī pieauguši e.

Lai pieteiktos konkursam, elektroniski jāaizpilda īsa pieteikuma forma, ko vērtēs profesionāla un kompetenta žūrija, kuras sastāvā ir dažādu nozaru eksperti un uzņēmēji.  Konkursa noteikumus, informāciju par konkursa un apmācību norisi un reģistrācijas formu iespējams atrast konkursa mājaslapā www.idejukauss.lv. Pieteikumus iespējams iesniegt elektroniski līdz 14. septembra pusnaktij.

Tie, kuri būs nokļuvuši konkursa otrajā kārtā, cīnīsies par iespēju saņemt starta kapitālu savas idejas īstenošanai: pirmās vietas ieguvējs – 7000 eiro, otrās vietas ieguvējs – 5000 eiro, bet trešās vietas ieguvējs iegūs 3000 eiro.

"Ideju kauss 2017" norisinās jau devīto reizi pēc kārtas, un šogad tajā ir daži jauninājumi, tostarp atjaunots apmācību process un vizuālais izskats. Ņemot vērā LIAA kapacitātes pieaugumu, konkurss notiek citu LIAA projektu ietvaros un integrēts LIAA reģionālajos biznesa inkubatoros un LIAA radošajā biznesa inkubatorā.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv