Turpmāk VID administratīvajā ēkā pieejami visi VID, VSAA, VDI un NVA pakalpojumi

LV portāls03.07.2017

No šodienas, 3. jūlija, iedzīvotāji visus VID pakalpojumus varēs saņemt vienotajā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrā VID administratīvajā ēkā Talejas ielā 1, Rīgā.

Lēmums par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas vietas slēgšanu tika pieņemts VID klientu apkalpošanas centru atrašanās vietu optimizēšanas ietvaros, kas paredzēja pakāpenisku VID apsaimniekojamās un nomājamās platības samazināšanu, saglabājot finansiāli izdevīgākos variantus, savukārt darbvietas tiek pārceltas uz citām VID rīcībā esošām telpām, sekmējot darba telpu ekonomiskāku izmantošanu.

Būtiski resursi ir ieguldīti tieši VID informācijas tehnoloģiju attīstībā, tāpēc VID arī draudzīgi atgādina, ka teju visi pakalpojumi iedzīvotājiem ir pieejami attālināti, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), būtiski samazinot nepieciešamību apmeklēt VID klātienē.

VID tīmekļa vietnē pieejama plaša informācija (metodiskie norādījumi, atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un video semināri nodokļu maksātājiem), kā arī vairākas bezmaksas mobilās aplikācijas viedtālruņu lietotājiem. Savukārt, zvanot uz VID informatīvo tālruni 67120000, ir iespējams uzzināt vispārīgu informāciju, bet detalizētākas atbildes var saņemt, nosūtot jautājumu elektroniski vai pa pastu.

VID norāda, ka Talejas ielā 1 varēs saņemt ne vien VID sniegtos pakalpojumus, bet arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts nodarbinātības aģentūras un Valsts darba inspekcijas pakalpojumus.

Šobrīd visā Latvijā darbojas 75 valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centrii, kuros iedzīvotāji var saņemt biežāk klātienē izmantotos VID pakalpojumus.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv