Latvijā viesojas Luksemburgas Deputātu palātas prezidents

LV portāls13.06.2017

Latvijā viesojas Luksemburgas Deputātu palātas prezidents Marss di Bartolomeo un viņa vadītā delegācija. Oficiālā vizīte notiek divas dienas – šodien un rīt.

Viesojoties Latvijā, Luksemburgas Deputātu palātas prezidentam paredzētas tikšanās ar Latvijas augstākajām amatpersonām.

Šodien dienas pirmajā pusē Marss di Bartolomeo tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci un apsprieda abu valstu aktualitātes. Amatpersonas bija vienisprātis, ka Baltijas valstu un Beniluksa valstu veiksmīgā sadarbība var dot ieguldījumu arī Eiropas Savienības izaugsmē. I. Mūrniece pateicās Luksemburgai par atbalstu mūsu reģiona drošībai, iesaistoties NATO daudznacionālajos spēkos Baltijas valstīs. Drošības izaicinājumi saistās arī ar Kremļa propagandu, tāpēc būtiska ir stratēģiskā komunikācija un sadarbība hibrīddraudu novēršanā, norādīja Saeimas priekšsēdētāja.

Marss di Bartolomeo piedalīsies arī ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa, apmeklēs NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru un vairākus muzejus – Latvijas Okupācijas muzeju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Jūgendstila muzeju. Luksemburgas Deputātu palātas prezidentam paredzēts arī Zinātņu akadēmijas un Rīgas Centrāltirgus apmeklējums, kā arī ekskursija pa Vecrīgu.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv