Izmēģinājuma režīmā divas dienas uz Igaunijas–Latvijas robežas atjaunota kontrole

LV portāls06.06.2017

Iedzīvotājiem, kuri šodien un rīt grasās doties uz Igauniju, jāņem vērā, ka Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvalde izmēģinājuma režīmā atjaunojusi dokumentu kontroli uz Eiropas Savienības (ES) iekšējās robežas ar Latviju.

Dokumentu kontrole uz abu valstu robežas norisināsies divas dienas – 6. un 7. jūnijā. Tās mērķis ir pārbaudīt dienestu darba spējas, kā arī sadarbību ar kolēģiem Latvijā.

Robežkontroles punkti uz Igaunijas un Latvijas sauszemes robežas uz laiku tiks atvērti Valgā, Meizakilā, Vastsē-Rozā, Murati un Iklā. Tādējādi uz pierobežas reģioniem tiks nosūtītas papildu patruļas, kuras izlases kārtībā pārbaudīs transportlīdzekļus un dokumentus, apkopos informāciju par personu pārvietošanos.

Robežkontroles laikā visiem, kas šķērsos Igaunijas un Latvijas robežu, ir jābūt gataviem iespējamām dokumentu un transportlīdzekļu pārbaudēm. Igaunijas un Latvijas robežas šķērsošana šajās dienās būs ilgāka, nekā ierasts. Iedzīvotāji aicināti pārliecināties, ka līdzi paņemti derīgi personu apliecinoši dokumenti, bet transporta līdzekļu vadītājiem – arī atbilstoši automašīnas dokumenti.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv