Atklāj Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jauno korpusu

LV portāls01.06.2017

Šodien tika atklāts Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunais korpuss.

Jaunā korpusa izveide prasīja ne mazumu pūļu un bažu. Tomēr jau šodien poliklīnikas apmeklētāji ārstu konsultācijas saņems jaunajās telpās, turklāt darbu sāks arī pacientu plānveida uzņemšana.

Svinīgajā atklāšanā piedalījās veselības ministre Anda Čakša, slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga, akadēmiķis Jānis Stradiņš un slimnīcas galvenais ārsts Arnolds Atis Veinbergs. Slimnīcas pārstāvji viesiem izrādīja telpas, iekārtotos konsultāciju kabinetus un jaunākās viedās ēkas kontroles un vadības tehnoloģijas.

Atklāšanas pasākumā veselības ministre norādīja, ka šī ēka būs arī nozīmīga, jo slimnīca ir bāze zinātnei un jaunajiem ārstiem un māsām.

Savukārt slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga pauda prieku, ka turpmāk gan pacienti, gan slimnīcas darbinieki varēs uzturēties ērtā, mūsdienīgā un tehnoloģiski aprīkotā ēkā, kas nav mazsvarīgi.

Jaunā korpusa pirmās kārtas kopējais finansējums ir 87 435 723 eiro, no kura 24 076 323 eiro ir no Eiropas Reģionālā attīstības fonda piesaistītie līdzekļi.

KOMENTĀRI
1
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv