Šodien strādā jebkur!

LV portāls26.05.2017

Šodien norisinās akcija „Strādā jebkur!”. Jau piekto gadu iestādes, kas iesaistījušās šajā iniciatīvā, aicina izmantot jauno tehnoloģiju priekšrocības un strādāt nevis birojā, bet jebkur citur.

Šogad jau trešo gadu šai iniciatīvai pievienojas arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), lai iedzīvotāju, uzņēmēju, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvju vidū popularizētu elastīgu darba stilu.

"Strādā jebkur!" diena sāksies pop-up pilsētā "Sporta 2", Sporta ielā 2, pagalmā pie "Laikmetīgās mākslas centra kim?". Pasākuma norises laikā VARAM informatīvajā teltī būs iespēja uzzināt par pieejamiem valsts e-pakalpojumiem un saņemt praktisku palīdzību to lietošanā.

"Strādā jebkur!" ir diena, kad Latvijas organizācijas un to darbinieki aicināti izmantot jauno tehnoloģiju priekšrocības, piedāvājot iespēju strādāt no jebkuras vietas. Iniciatīvas mērķis ir likt aizdomāties tās dalībniekiem par savu resursu lietderīgu izmantošanu un līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi.

Pirmo reizi Latvijā iniciatīva "Strādā jebkur!" Latvijā norisinājās 2012. gadā, tad arī tai pievienojās uzņēmums "Microsoft Latvia". Šī akcija Latvijā bija pirmais solis, lai popularizētu elastīgu darba stilu, vēl jo vairāk, tas nozīmē arī pilnīgi jaunu uzņēmuma kultūru, kas balstīta uz uzticēšanos saviem darbiniekiem un darba rezultātu vērtēšanu pēc reāli paveiktā, nevis fiziskās klātbūtnes birojā.

2012. gada iniciatīvā piedalījās sadarbības partneri – "Microsoft Latvia", "If Apdrošināšana", LMT, Pasaules Dabas fonds, "Nokia", Latvijas Interneta asociācija, valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas" – un 12 atbalstītāji. Baltijas valstīs iniciatīvas laikā vairāk nekā 3000 cilvēku strādāja ārpus biroja.

VARAM informē, ka šobrīd portālā Latvija.lv ir pieejami 400 e-pakalpojumi. To popularitātes un ērtās izmantošanas dēļ e-pakalpojumu skaits turpina pieaugt.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv