„Latvijas Pasts” aicina piedalīties pastmarkas dizaina konkursā

LV portāls15.03.2017

"Latvijas Pasts" izsludinājis pastmarku dizaina konkursu, kurā ikviens var iesūtīt savu pastmarkas dizaina skici. Konkurss notiek jau sesto reizi, un šoreiz interesenti aicināti iesūtīt skices par tēmu "Mana ģimene – superkomanda".

Piedalīties konkursā var kā fiziskas, tā arī juridiskas personas, un jaunās pastmarkas dizaina ideju iespējams iesūtīt, sākot no šodienas līdz 5. aprīlim.

Iesūtītos darbus sākotnēji izvērtēs žūrija, kurā darbojas gan "Latvijas Pasta", gan vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" pārstāvji, gan grafiskā dizaina un digitālās komunikācijas profesionāļi. Savukārt no žūrijas izraudzītajiem 30 oriģinālākā dizaina paraugiem uzvarētāju izvēlēsies sociālo tīklu lietotāji, kas no 7. aprīļa līdz 17. aprīlim varēs balsot par sev interesantāko pastmarkas ideju sociālajos tīklos "Twitter", "Facebook" vai "Draugiem". Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 18. aprīlī.

Pastmarka, kas balsojumā būs uzvarējusi, tiks nodrukāta 500 000 eksemplāru tirāžā ar vienas pastmarkas nominālvērtību 0,50 eiro, kas atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā. Jaunā pastmarka tiks izdota 2017. gada 15. maijā – Starptautiskajā ģimenes dienā.

Detalizēta informācija par jaunās pastmarkas dizaina konkursu, noteikumiem un žūriju atrodama te

Jaunās pastmarkas dizaina konkursa video aplūko šeit.

Iepriekšējo gadu dizaina konkursos uzvarējušās pastmarkas te.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv