Sākas Advokatūras dienas – iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas

LV portāls13.03.2017

Ir sākušās astotās Advokatūras dienas! No šodienas nedēļas garumā ikvienam ir iespēja saņemt advokāta konsultāciju bez maksas.

Šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 150 zvērināti advokāti un viņu palīgi birojos visā Latvijā. Visvairāk zvērinātu advokātu būs Rīgā, kā arī bezmaksas konsultācijas būs nodrošinātas vairāk nekā 20 pilsētās, tostarp Bauskā, Alūksnē, Valmierā, Rēzeknē, Balvos, Saldū, Liepājā, Jūrmalā un citviet.

Šogad īpaša uzmanība veltīta bērnu interešu aizstāvības tēmai. Iedzīvotāji var vērsties ne tikai ģimenes un bērnu tiesību, bet arī mantojuma, parādsaistību, nekustamā īpašuma, darba tiesisko attiecību, administratīvo tiesību, krimināltiesību un citos jautājumos atbilstoši advokāta specializācijas jomai.

Iedzīvotāji konsultācijām var pieteikties, atverot mājaslapas www.advokatura.lv sadaļu "Bezmaksas juridiskā palīdzība – 13. līdz 17. marts", kur pieejams saraksts ar to zvērināto advokātu kontaktinformāciju, kuri Advokatūras dienās sniedz bezmaksas juridiskās konsultācijas.

Ar izvēlēto advokātu jāsazinās personiski, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā nepieciešams padoms. Iespējams, vienkāršākos jautājumos pietiks ar telefonsarunu.

Jāņem vērā, ka interese ir liela un laiks ir ierobežots. Tāpēc konsultāciju vēlams pieteikt laicīgi!

Tehnisku jautājumu gadījumā šo Advokatūras dienu laikā plkst. 09.00–18.00 ir pieejams informatīvais tālrunis 26856642. Ar šī tālruņa starpniecību advokātu konsultācijas netiek sniegtas, bet gan nodrošināts informatīvs atbalsts un fiksēti ziņojumi, ja kādā reģionā bezmaksas konsultāciju iespējas vairs nav pieejamas.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv