Tiešsaistē var sekot līdzi ziemas uzturēšanas darbiem

LV portāls09.03.2017

No šodienas, 9. marta, AS „Latvijas Valsts ceļi” mājaslapas interaktīvajā kartē var ne tikai noskaidrot braukšanas apstākļus uz galvenās nozīmes ceļiem, bet arī var sekot līdzi ziemas uzturēšanas darbiem valsts ceļu tīklā.

Šis ir AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) un AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) sadarbības projekts. Ziemas uzturēšanas tehnikas darbam var sekot līdzi kartē "Braukšanas apstākļi", kur ir redzami posmi, kuros tiek veikti ziemas uzturēšanas darbi, kā arī tas, cik tehnikas vienību noteiktajā dienā atrodas uz ceļiem.

Interaktīvajā kartē tiešsaistes režīmā redzama LAU ziemas dienesta automašīnu atrašanās vieta, līdz ar to autovadītāji var uzzināt, kuros posmos tiek veikti ceļu uzturēšanas darbi. Ņemot vērā, ka autoceļiem ir jābūt sakoptiem vēl pirms intensīvas autosatiksmes plūsmas sākšanās, karte papildināta ar tabulu, kurā ir pēdējo stundu aktuālie dati par ziemas dienesta tehnikas vienībām katrā reģionā.

LVC speciālisti arī risina atsevišķus tehniskos jautājumus, lai tuvākajā laikā LAU ziemas uzturēšanas darbam varētu sekot līdzi arī navigācijas lietotnē "Waze". LAU darbam var sekot līdzi arī LAU mājaslapā.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem valsts autoceļu tīklā ikviens aicināts informēt LVC pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555 vai uzņēmuma Facebook un Twitter kontos. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem, kuri veic ceļu ziemas uzturēšanas darbus.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv