Atvērta ģimenēm ar bērniem draudzīga pasta nodaļa

LV portāls08.03.2017

“Latvijas Pasts” atvēris pirmo pasta nodaļu, kas ir draudzīga vecākiem ar bērniem. Tā ir ierīkota Rīgas 3. pasta nodaļas telpās tirdzniecības centrā „Mols” un ir pirmais solis ceļā uz klientiem labvēlīgākas vides radīšanu pasta nodaļās.

Vecākiem draudzīgajā pasta nodaļā veikti vairāki uzlabojumi. Pirmkārt, tajā ir īpaša pakalpojuma poga jaunajiem vecākiem klientu plūsmas regulēšanas sistēmā, kas prioritāri paredz apkalpot topošās māmiņas un jaunos vecākus, kam līdzi ir bērni līdz septiņu gadu vecumam. Otrkārt, pasta nodaļā ir ierīkots bērnu stūrītis, kura aprīkojums izgatavots no Latvijas kokmateriāliem un kurā izmantotas ekoloģiskas krāsas. Turklāt tam ir īpašs dizains, kas saistošā veidā informē par "Latvijas Pasta" darbību: pa Latvijas kontūru iespējams izbraukt ar miniatūru uzņēmuma spēļu automašīnu, parādot "Latvijas Pasta" sūtījumu apmaiņas ikdienas maršrutus visā valstī, kā arī aizpildīt vairāku veidu pastkartes. 

Vecākiem draudzīgā pasta nodaļa arī marķēta ar īpašu piktogrammu, kas apliecina, ka jaunie vecāki šajā nodaļā ir īpaši gaidīti.

Pakāpeniski vecākiem draudzīgas pasta nodaļas koncepciju plānots īstenot arī citās klientu apmeklētākajās pasta nodaļās visos Latvijas reģionos.

Kā LV portālā jau rakstīts, sākot ar šo gadu, "Latvijas Pastā" iecerēti vērienīgi attīstības plāni. Šogad paredzēts investēt apmēram četrus miljonus eiro un sākt būtiskus uzlabojumus gan klientu servisā un darbinieku sociālajā nodrošinājumā, gan pasta sūtījumu piegādes ātrumā.

KOMENTĀRI
JAUNĀKIE
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv