Lasīšanai: 1 minūte

Būvkomersantu reģistrā ir jābūt

J
jautā:
17. martā, 2016
Jurģis

Esmu sertificēts būvinženieris un reģistrējies kā pašnodarbinātais, darbības joma - ēku konstrukciju projektēšana un konsultācijas. Vai man ir jāreģistrējas būvkomersantu reģistrā?

A
atbild:
30. martā, 2016
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Būvniecības likuma 22. pants “Būvkomersantu reģistrs”:

“(1) Lai veiktu komercdarbību vienā vai vairākās būvniecības jomās, kā arī arhitektūras vai elektroenerģētikas jomā, komersants reģistrējas būvkomersantu reģistrā, iesniedzot informāciju par visiem uz darba līguma pamata nodarbinātajiem būvspeciālistiem.”

Tātad, ja veicat patstāvīgu komercdarbību kā sertificēts būvinženieris, Jums ir jāreģistrējas būvkomersantu reģistrā.