Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Īpašumtiesību pārreģistrācija zemesgrāmatā

J
jautā:
20. februārī, 2024
Agnese

Kā var pārrakstīt 1/2 dzīvokļa māsai? Tas ir, no viena īpašnieka uz diviem līdzīpašniekiem? Vai varam uzreiz iesniegt lūgumu Zemesgrāmatu nodaļā, vai arī jākārto dāvinājums? Paldies!

A
atbild:
26. februārī, 2024

Atbildi uz savu jautājumu jūs varat atrast LV portāla publicētajā e-konsultācijā “Kā pārreģistrēt īpašumtiesības”. Bez attiecīgā līguma un nostiprinājuma lūguma, ko sagatavo zvērināts notārs, jūs nevarat vērsties Zemesgrāmatu nodaļā. Par nostiprinājuma lūgumiem varat izlasīt LV portāla publicētajā e-konsultācijā “Nostiprinājuma lūgums”.