Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Par prettiesisku vēlētāju ietekmēšanu jāvēršas Valsts drošības dienestā

J
jautā:
19. septembrī, 2021
Aleksejs

Ja mani piespieda balsot par kādu konkrētu partiju, kur es varu vērsties?

A
atbild:
22. septembrī, 2021

Par prettiesisku vēlētāju gribas ietekmēšanu, tostarp balsu pirkšanu, kā arī apzināti nepareizu balsu skaitīšanu, ir jāvēršas Valsts drošības dienestā, zvanot uz tālruni 67208964 vai rakstot uz e-pasta adresi dd@vdd.gov.lv.