Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Par krimināllietas piekritību

J
jautā:
19. maijā, 2020
Olegs

Kur un kā iesniegt pieteikumu, lai krimināllietu par sevišķi smagu ekonomisko noziegumu izdarīšanu no Valsts policijas rajona iecirkņa pārsūtītu Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldei (ENAP)? Ir atkārtoti konstatēta neattaisnota izmeklēšanas novilcināšana rajona prokuratūrā.

A
atbild:
21. maijā, 2020
Olga Lauva
juriste

No jautājuma izklāsta jāsecina, ka, iespējams, pēc norādītās tiesību aizsardzības iestādes un atbilstoši Prokuratūras likuma 2. pantam tālāka krimināllietas piekritība ir Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūrai. Iestādes kontaktinformāciju var atrast mājaslapā, tās adrese: Dzirnavu iela 113, Rīga, LV-1011, e-pasts: FENIP@lrp.gov.lv, tālruņa numurs: 67044678, faksa numurs: 67044659.