AMATU KONKURSI

Galvenais nodokļu inspektors

Iestāde/struktūrvienība: Valsts ieņēmumu dienests / Akcīzes preču aprites daļa / Nodrošinājumu kontroles nodaļa
Darba vieta: Rīga
Darba laiks: uz nenoteiktu laiku

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS (reģ. Nr. 90000069281, www.vid.gov.lv) izsludina konkursu uz Akcīzes preču aprites daļas Nodrošinājumu kontroles nodaļas galvenā/-ās nodokļu inspektora/-es ierēdņa amatu (vakance uz nenoteiktu laiku)

Akcīzes preču aprites daļas kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk - VID) pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana akcīzes preču aprites jomā.

Ja tev ir:

 • atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17. panta pirmās daļas prasībām un pēdējo trīs gadu laikā valsts interesēs neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā VID vai no VID uz citu valsts pārvaldes iestādi;
 • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, komerczinībās vai tiesībās;
 • zināšanas nodokļu jomā;
 • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
 • nevainojama reputācija,

Ja esi gatavs:

 • veikt akcīzes nodokļa nodrošinājuma pietiekamības kontroli;
 • veikt pievienotās vērtības nodokļa nodrošinājuma un apliecinājumu atbilstības kontroli;
 • konsultēt nodokļu maksātājus atbilstoši kompetencei;
 • izstrādāt un aktualizēt informatīvos materiālus atbilstoši kompetencei;
 • sagatavot dokumentus (t. sk. lēmumu projektus un vēstules) saistībā ar vispārējā un vienreizējā akcīzes nodokļa, kā arī pievienotās vērtības nodokļa nodrošinājuma apliecību izsniegšanu, grozījumu izdarīšanu, apturēšanu un anulēšanu,

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:

 • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
 • iespēju piedalīties dažādās apmācību programmās;
 • sociālās garantijas;
 • veselības apdrošināšanas polisi.

Ierēdņa dienesta vieta: Talejas ielā 1, Rīgā.

Ierēdņa amatam noteikta: 26.3. apakšsaime "Privātpersonas kontrole", IIIA līmenis, 9. mēnešalgu grupa. Mēnešalga bruto no 626 EUR līdz 945 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei).

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un aizpildītu apliecinājumu par atbilstību likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta pirmās daļas prasībām, kuru tu atradīsi VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv sadaļas "Par VID" apakšsadaļā "Darba iespējas VID" → "Darba piedāvājumi" → "Vakantās amata vietas" pie konkrētā konkursa sludinājuma, 10 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas dienas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" lūdzam nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi "Konkurss uz APAD_NKN_GNI_Vards_Uzvards".

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Ja tev ir neskaidrības par konkursu, zvani uz tālruņa numuru 67122634 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi "Jautājums par konkursu".

Šajā sadaļā apkopoti visi aktuālie amatu konkursi, kas izsludināti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv).
 
«  Iepriekšējais
Nākamais   »
 
© VSIA "Latvijas Vēstnesis"
 
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv