AMATU KONKURSI

Galvenais arhīvists

Iestāde/struktūrvienība: Valsts ieņēmumu dienests / Nodrošinājuma pārvalde / Arhīva pārvaldības daļa / Papīra lietu arhīva nodaļa
Darba vieta: Rīga
Darba laiks: uz nenoteiktu laiku

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS (reģ. Nr. 90000069281, www.vid.gov.lv) izsludina konkursu uz Nodrošinājuma pārvaldes Arhīva pārvaldības daļas Papīra lietu arhīva nodaļas galvenā/-ās arhīvista/-es darbinieka amatu (vakance uz nenoteiktu laiku)

Nodrošinājuma pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk - VID) atbalsta funkcijas īstenošana dokumentu pārvaldības, arhīva pārvaldības, kā arī materiālo vērtību aprites un nekustamā īpašuma apsaimniekošanas jomās.

Ja tev ir:

 • atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17. panta otrās daļas prasībām;
 • vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
 • prasme analizēt situāciju, noteikt prioritātes, atbilstoši kompetencei pieņemt lēmumus;
 • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
 • nevainojama reputācija,

Ja esi gatavs:

 • pieņemt no VID struktūrvienībām lietas, izvietot tās divu līmeņu plauktos (kāpt augstumā (virs 1,5 m), pārvietot kravas (ar platformas ratiņiem un palešu ratiņiem līdz 130-150 m) un celt smagumus (vīriešiem - vairāk par 10 kg ar abām rokām vai 5 kg ar vienu roku, sievietēm - vairāk par 7 kg ar abām rokām vai 3 kg ar vienu roku);
 • sagatavot dokumentus tālākai glabāšanai institūcijas arhīvā;
 • veikt lietu iešūšanu un izvietošanu plauktos noteiktā secībā;
 • sagatavot pastāvīgi glabājamos dokumentus nodošanai Latvijas Nacionālajam arhīvam saglabāšanai,

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:

 • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
 • iespēju piedalīties dažādās apmācību programmās;
 • sociālās garantijas;
 • veselības apdrošināšanas polisi.

Priekšrocības pretendentiem ar:

 • pieredzi dokumentu un arhīvu pārvaldības jomā.

Darbinieka darbavieta: Talejas ielā 1, Rīgā.

Darbinieka amatam noteikta: 18.1. apakšsaime "Arhīva pakalpojumi", I līmenis un 8. mēnešalgu grupa. Bruto mēnešalga no 555 EUR līdz 841 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei).

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un aizpildītu apliecinājumu par atbilstību likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17. panta otrās daļas prasībām, kuru tu atradīsi VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv sadaļas "Par VID" apakšsadaļā "Darba iespējas VID" → "Darba piedāvājumi" → "Vakantās amata vietas" pie konkrētā konkursa sludinājuma, 10 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas dienas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" lūdzam nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi "Konkurss uz NdrP_APD_PLAN_GA_Vards_Uzvards".

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Ja tev ir neskaidrības par konkursu, zvani uz tālruņa numuru 67122634 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi "Jautājums par konkursu".

Šajā sadaļā apkopoti visi aktuālie amatu konkursi, kas izsludināti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv).
 
«  Iepriekšējais
Nākamais   »
 
© VSIA "Latvijas Vēstnesis"
 
Bruņinieku 41, Tālr.: 673-106-75
Rīgā, LV-1011 E-pasts: portals@lv.lv